ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
×

Pranešimas

Lack of access rights - File '/images/Susitikimas us raytoja Sabaliauskaite ir irenos ileistuvs Si 021.jpg'
Lack of access rights - File '/images/Susitikimas us raytoja Sabaliauskaite ir irenos ileistuvs Si 023.jpg'
Lack of access rights - File '/images/Susitikimas us raytoja Sabaliauskaite ir irenos ileistuvs Si 024.jpg'
Lack of access rights - File '/images/Susitikimas us raytoja Sabaliauskaite ir irenos ileistuvs Si 025.jpg'
Lack of access rights - File '/images/Susitikimas us raytoja Sabaliauskaite ir irenos ileistuvs Si 029.jpg'
Lack of access rights - File '/images/Susitikimas us raytoja Sabaliauskaite ir irenos ileistuvs Si 031.jpg'

         Lapkričio 13 dieną Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka organizavo susitikimą su rašytoja, žurnaliste, dailėtyrininke Kristina Sabaliauskaite. Savivaldybės tarybos posėdžių salėje viešnios laukė mokytojai, bibliotekininkai, kitų profesijų ir įvairaus amžiaus miestelio gyventojai. Dar prieš renginį jie tarpusavį diskutavo apie perskaitytas pirmąsias šios autorės knygas, dalinosi pastebėjimais, mintimis.

         Rašytoja skaitytojams žinoma kaip knygų „Silva rerum“ ir „Silva rerum II“ autorė. Šios knygos sulaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo, buvo teigiamai įvertintos kritikų, nominuotos Metų knygų titulais. Susitikimo metu rašytoja Kristina Sabaliauskaitė prisiminė šių knygų gimimo istorijas, nuoširdžiai atsakinėjo į gausiai pateiktus susirinkusių klausimus.

         Maloni staigmena kalvarijiečiams – naujoji Kristinos Sabaliauskaitės knyga „Danielius Dalba & kitos istorijos“, iš spaustuvės į rašytojos rankas atkeliavusi vos prieš kelias dienas. Būti vienais iš pirmųjų sutinkant tik ką išleistą knygą – didžiulis džiaugsmas. Juo dalinomės su autore. Rašytoja sakė, kad ši knyga labai skiriasi nuo pirmųjų dviejų. Romanuose „Silva rerum“ ir „Silva rerum II“ veiksmas vyksta baroko laikotarpiu, o štai naujoje knygoje – apsakymai, kuriuose šių dienų aktualijos.

         Susitikime dalyvavo leidyklos „Baltos lankos“ rinkodaros projektų vadovė Ieva Bluvštein. Ji džiaugėsi bendravimu ir bendru kūrybiniu darbu su rašytoja, leidžiant jos knygas. Kvietė atkreipti dėmesį į knygų viršelius – tai pačios rašytojos idėjos, čia leidykla buvo maža patarėja.

          Puikus susitikimas, nuoširdus bendravimas su rašytoja Kristina Sabaliauskaite išliks kalvariiejčių širdyse ilgai. O jos knygos, papuoštos autorės autografais, bus skaitomos ne tik dalyvauvių susitikime, bet ir jų šeimos narių, draugų, pažįstamų.

          Žinia, apie galimybę pasikviesti rašytoją, biblioteką pasiekė dar pavasarį. Buvome informuoti, kad dvidešimčiai šalies bibliotekų, kurios aktyviausiai dalyvavo akcijoje „Metų knygos rinkimai“, tarp jų ir Kalvarijos savivaldybės viešajai bibliotekai, organizatoriai įteikia dovaną – galimybę į savo biblioteką pasikviesti vieną iš akcijos „Metų knygos rinkimai 11“ autorių ir surengti įspūdingą vakarą. Šią dovaną su džiaugsmu priėmėme ir esame už ją dėkingi Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijai bei Ūkio bankui.

 

 

Kalavarijos savivaldybės viešosios bibliotekos

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Asta Jankeliūnienė