ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

       Balandžio 7 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko renginys „Bendraukime per kūrybą“. Jo metu buvo pristatyta kalvarijiečio literato Edmundo Venslovos knyga „Vidurnakčio lietus“ bei Kalvarijos bendruomenės narių margučių paroda.

       Romanas „Vidurnakčio lietus“ – dvidešimt penktoji kalvarijiečio knyga. Autorius pasakojo kaip gimė šis kūrinys, buvo prisimintos ir kitos Edmundo Venslovos išleistos knygos. Ištrauką iš naujo leidinio skaitė Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyrius vedėja Sigita Palionienė.

       Pristatant margučių parodą, kalbėjo Kalvarijos bendruomenės pirmininkas Algirdas Valenta. Jis pasidalino mintimis ir bendruomenės planais, visus kvietė aktyviai įsijungti į bendrą veiklą, apžvelgė jau nuveiktus darbus. Apie margučių parodą, jos autorius kalbėjo margintoja Salomėja Belevičienė. Nuotaikinga muzika renginio metu džiugino Kalvarijos bendruomenės ansamblis „Jovaras“, vadovaujamas Inos Ziminskienės. Renginį „Bendraukime per kūrybą“ vedė Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Asta Jankeliūnienė.

       Renginio dalyviai sveikino Edmundą Venslovą, išleidusį naują knygą ir margintojas, surengusias puikią parodą. Visiems linkime neužgęstančios kūrybinės liepsnos, gražių ir prasmingų darbų.

       Paroda bibliotekoje veiks iki balandžio 24 d.

       Kviečiame ją aplankyti.

 

 

Bibliotekos informacija

Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/kalvarijossavivaldybesviesoji.biblioteka/posts/1593085190732224