ltenetfrdelvplru

  

 

Klausk bibliotekininko

 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Deimantės Aidukaitės knygos „Vedybinės elgsenos ypatumai 1922-1938 m. Būdviečio, Gerdašių, Kapčiamiesčio, Kučiūnų, Leipalingio, Sangrūdos, Rudaminos, Šventežerio ir Veisiejų parapijose“ pristatymas Kalvarijoje

 

          Ar žinai, kad tarpukario Lietuvoje daugiausia santuokų vykdavo trečiadieniais, o jaunikiai savo išrinktųjų, taip kaip ir šiais laikais, galėdavo pasiieškoti pažinčių skelbimų pagalba? Apie visa tai buvo kalbama balandžio 5 dieną Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusiame Deimantės Aidukaitės knygos „Vedybinės elgsenos ypatumai 1922-1938 m. Būdviečio, Gerdašių, Kapčiamiesčio, Kučiūnų, Leipalingio, Sangrūdos, Rudaminos, Šventežerio ir Veisiejų parapijose“ pristatyme. Leidinio autorė pasakojo apie knygoje pateiktą medžiagą, archyvuose išlikusius bažnytinius vedybų metrikus, kuriuose gausu informacijos apie to laikmečio lietuvių gyvenimo buitį ir papročius.

      Deimantės Aidukaitės knygą „Vedybinės elgsenos ypatumai 1922-1938 m. Būdviečio, Gerdašių, Kapčiamiesčio, Kučiūnų, Leipalingio, Sangrūdos, Rudaminos, Šventežerio ir Veisiejų parapijose“ galėsite surasti Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

 

Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/kalvarijossavivaldybesviesoji.biblioteka/posts/1586693324704744