ltenetfrdelvplru

  


 

baneriukas 125x125
 LSVBA baneris

 

Klausk bibliotekininko

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
×

Pranešimas

Lack of access rights - File '/images/IMG_2034.JPG'
Lack of access rights - File '/images/IMG_2035.JPG'
Lack of access rights - File '/images/IMG_2041.JPG'
Lack of access rights - File '/images/IMG_2042.JPG'
Lack of access rights - File '/images/IMG_2043.JPG'

Išradingumui nėra ribų

 

               Ar esate matę gėlės padarytas iš vielos, motociklą iš krumpliaračių, gitarą iš medsraigčių? Ar pagalvojote, kad pasipūtusį paukštį galima sukurti iš jau nereikalingų metalo pjovimo diskų, sunešiota automobilio padanga jums panorėjus pavirs grakščia gulbe?

              Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje veikia paroda „Metalo fantazija“. Šia unikalia paroda kalvarijiečius džiugina Neformali jaunimo grupė „Šriubai“ iš Vilkaviškio, jų mokytojas Darius Renaldas Dulinskas.   Parodoje eksponuojami skirtingų dydžių, stilių ir iš skirtingų automobilių dalių sukurti darbai.  Šis jaunimas stebina ir didesniais darbais, kaip antai - 2011 m. Vilkaviškio miestui jie sukūrė  geležinį „Vilką“ ir tuoj pat kilo mintis padovanoti miestui  dar ir „Kiškį“. Todėl 2012 m. parengė projektą  Metalo improvizacijos „Vilkas+kiškis=Vilkaviškis“,  finansuojamą Europos Sąjungos programos „Veiklus jaunimas“. Geležinio kiškio-miesto sergėtojo skulptūrą jie atidengė rugsėjo 8 dieną, miesto šventės metu.

               Neformali jaunimo grupė „Šriubai“ surengė nevieną savo darbų parodą įvairiuose miestuose: į Kalvariją ji atvyko iš Alytaus. Tai penktoji išradingo jaunimo darbų paroda.

              Metalo improvizacijomis Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje galėsite pasigėrėti iki lapkričio 22 d.

 

Bibliotekos informacija.

Nuotraukos A. Jankeliūnienės